Szczegóły ogłoszenia

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu KRAZ: 11282)

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację. Dla firmy zajmującej się składowaniem i dystrybucją produktów z siedzibą w Tilburg (Holandia), poszukujemy kandydatów do pracy przy zbieraniu zamówień. Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami. Ogł. Praca tymczasowa

ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ (TILBURG, HOLANDIA)

USŁUGI/Transport/Spedycja

Branża: Transport / Logistyka

Opis stanowiska: • Zbieranie zamówień według wytycznych • Skaner system • Inne prace magazynowe / logistyczne (np. pakowanie, przygotowywanie do wysyłki)

Miejsce zatrudnienia: Tilburg, Holandia

Wymiar: cały etat

Wymagania

• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego • Dobra organizacja pracy

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

• Dobre warunki pracy w stabilnej firmie • Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń • Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 9,98 euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe + dodatek zmianowy 8,75% w przypadku pracy w systemie zmianowym • Opieka polskojęzycznych koordynatorów • Zakwaterowanie służbowe (zwykłe mieszkania w pełni wyposażone) • Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla Kandydatów W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

CV

Osoba kontaktowa: AP GRUPA