Szczegóły ogłoszenia

AP GRUPA s.c.

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację. Dla firmy zajmującej się produkcją wyposażenia do samochodów ciężarowych (dywaniki, pokrowce na fotele, wycieraczki), poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w pracy przy szyciu na maszynach przemysłowych. NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO

Szwacz / Szwaczka (Schijndel, Holandia)

PRODUKCJA/Odzież, obuwie, tekstyli

Nr referencyjny: szwacz / szwaczka (holandia)

Branża: Przemysł motoryzacyjny - Części

Opis stanowiska: • szycie pokrowców na fotele samochodowe, obszywanie dywaników (głównie do samochodów ciężarowych) • obsługa maszyn przemysłowych do szycia, • właściwa i terminowa realizacja zadań związanych z szyciem, • utrzymywanie powierzonych maszyn we właściwym stanie technicznym.

Miejsce zatrudnienia: Schijndel, Holandia

Wymiar: cały etat

Wymagania

• minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy szyciu na maszynach przemysłowych (szycie ciężkie), • dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na długi okres czasu. NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH.

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• Praca na długi okres czasu w stabilnej firmie. • Stabilne godziny pracy (około 40 tygodniowo). • Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń. • Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 9,43 EURO (pierwszy rok zatrudnienia), następnie 10,96 EURO. • Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania). W aplikacji prosimy umieścić następującą treść: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\\\" Informujemy że będziemy się kontaktowali z wybranymi kandydatami. Ogłoszenie: Praca tymczasowa

CV