Szczegóły ogłoszenia

Abakus Personal GmbH

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.

Stolarz / Cieśla / Dekarz Niemcy - Niemiecka umowa o pracę

PRODUKCJA/Materiały budowlane i konstrukcyjne

Nr referencyjny: 343502159

Branża: Produkcja przemysłowa - inne

Opis stanowiska: Stolarz / Cieśla / Dekarz Opis stanowiska: - praca przy produkcji domów drewnianych - montaż ścian z belek drewnianych, okien, drzwi itp. - montaż elementów sufitu, dachu - praca w systemie 2 zmianowym

Miejsce zatrudnienia: Fulda, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny) - gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec - dobra znajomość rysunku technicznego - odpowiednie kwalifikacje zawodowe - ukończona szkoła w zawodzie - doświadczenie na stanowisku Stolarz / Cieśla - prawo jazdy kat. B - własny samochód (mile widziane) - samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

- umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony - długoterminową współpracę - bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe) - pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach - stawkę godzinową - dietę godzinową - możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek - punktualne wypłaty - 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy) - 150 - 300 € dodatku urlopowego - 150 - 300 € dodatku świątecznego - 200 € jednorazowej premii po przepracowaniu pełnych 2 miesięcy - odzież roboczą oraz narzędzia do pracy - opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego - pomoc w przyporządko

CV