Szczegóły ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Factory 600

Agencja Zatrudnienia Factory 600, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 6849

Ślusarz-spawacz, Austria

PRODUKCJA/Produkty przemysłowe i inżynieryjne

Branża: Produkcja przemysłowa - inne

Opis stanowiska: Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Austrii dla ślusarzy oraz dla spawaczy. Lokalizacja: Górna Austria.

Miejsce zatrudnienia: Linz, Austria

Wymiar: cały etat

Wymagania

Wymagania: - kwalifikacje w zawodzie ślusarza lub spawacza; - komunikatywna znajomość języka niemieckiego; - własny samochód.

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę z austriackim pracodawcą; - atrakcyjne wynagrodzenie; - zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę; - pełne austriackie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne. CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

do uzgodnienia

Osoba kontaktowa: Piotr Trzebiatowski