Szczegóły ogłoszenia

Personnel-International BPO

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Pracownik magazynowy do regeneracji palet

USŁUGI/Magazynowanie

Nr referencyjny: 5703

Branża: Inne

Opis stanowiska: Zakres obowiązków: * regeneracja palet typu dusseldorfer przy pomocy elektronarzędzi, * dbanie o porządek w miejscu pracy, * praca w systemach zmianowych

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wymagania

Wymagania: * dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna * doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny), * mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód na czas wyjazdu;

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

Oferujemy: * legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, * zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, * premie uzależnione od efektów pracy, * zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, * opiekę polskiego koordynatora, * możliwość wieloletniej współpracy.\

CV

Osoba kontaktowa: M.Kuczak