Szczegóły ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Factory 600

Agencja Zatrudnienia Factory 600, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 6849

Pracownik fizyczny, Holandia

PRODUKCJA/Artykuły spożywcze, alkohole i napoje

Branża: Żywność i napoje - Produkcja

Opis stanowiska: Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Holandii dla pracowników produkcji spożywczej.

Miejsce zatrudnienia: Veenendaal, Holandia

Wymiar: cały etat

Wymagania

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę z holenderskim pracodawcą; - atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z holenderskimi regulacjami branżowymi; - pełne holenderskie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne; - zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę. CV prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

do uzgodnienia

Osoba kontaktowa: Piotr Trzebiatowski