Szczegóły ogłoszenia

HELVETIA ENTERPRISE

Agencja zatrudnienia Helvetia Enterprise Sp. z o. o. (nr cert. 7901) obecnie poszukuje dla swoich Klientów- niemieckich sieci dyskontów- pracowników na stanowisko: Pracownik magazynowy do sortowania palet Miejsca pracy: • Niemcy/ Wiefelstede

Pracownik do sortowania palet Niemcy / Wiefelstede

USŁUGI/Inne

Branża: Inne

Opis stanowiska: Zakres obowiązków: • segregacja palet pod względem jakościowym na 3 kategorie, • układanie słupków z palet, • obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet, • dbanie o porządek w miejscu pracy;

Miejsce zatrudnienia: Wiefelstede, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym(jeśli nie masz, oferujemy kurs), • dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna, • prawo jazdy kat.B + własny samochód na czas wyjazdu;

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• Legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • zarobki 1000-1600 euro netto miesięcznie, • dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%, • stały dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu, • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, • opiekę polskojęzycznego koordynatora, • możliwość wieloletniej współpracy.

cv

Osoba kontaktowa: HELVETIA ENTERPRISE