Szczegóły ogłoszenia

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu 11282)

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Pracownik/ca przetwórstwa mięsa (Holandia)

PRODUKCJA/Artykuły spożywcze, alkohole i napoje

Nr referencyjny: wieprzowina / holandia

Branża: Żywność i napoje - Produkcja

Opis stanowiska: Obecnie do zakładów przetwórstwa mięsnego w Holandii poszukujemy kandydatów z doświadczeniem przy pracy na stanowisku drobnej obróbki mięsa. • Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża rzeźnickiego (drobne prace z przetworzonym mięsem) • Praca przy taśmie przetwórczej

Miejsce zatrudnienia: Lekkerkerk, Holandia

Wymiar: cały etat

Wymagania

• Dyspozycyjność oraz chęć pracy na dłuższy okres czasu • Doświadczenie przy krojeniu mięsa (np wieprzowina/wołowina)

Wymagany język angielski, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• Stabilne i bardzo dobre warunki pracy (stawka brutto 9,95 euro/h) • Dobre warunki socjalne i zakwaterowania (zatrudnienie na warunkach holenderskich). • Możliwość podniesienia kwalifikacji. • Praca jest przewidywana na dłuższy okres czasu. W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).\\\" Informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami. Praca tymczasowa

CV