Szczegóły ogłoszenia

Mega Partners

O firmie:

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Niemczech oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Murarz / Cieśla szalunkowy

USŁUGI/Budownictwo

Branża: Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska: Branża: Budownictwo Miejsce pracy: Niemcy, Ihringen i inne lokalizacje Projekty rozpoczynają się od 15.01.2018 Szczegóły Oferty: Montaż i demontaż szalunków, wylewanie betonem. Prace murarskie. Znajomość systemów szalunkowych. Wszelkie prace związane z wykonywaniem szalunków i murowaniem.

Miejsce zatrudnienia: Ihringen, Niemcy

Początek zatrudnienia: 2018-01-15

Wymiar: cały etat

Wymagania

Wymagania - 5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, - znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie zawodowe jako cieśla szalunkowy, murarz, - umiejętność obsługi elektronarzędzi, - znajomość rysunku technicznego, - własne ubranie robocze, narzędzia, - gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec, - prawo jazdy kat. B + własny samochód na dojazd do pracy, - dobry stan zdrowia, duża sprawność fizyczna

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Oferujemy: - pracodawca oferuje wynagrodzenie w wysokości 12,00€ brutto/godzinę plus 24,00€ dziennej diety przy przepracowaniu co najmniej 8 godzin każdego dnia, - istnieje możliwość nadgodzin, - możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem, - kwatera w pełni wyposażona, bezpłatna Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV

Osoba kontaktowa: Marta Łużny

Osoba kontaktowa: Marta Łużny

Telefon osoby kontaktowej: 0048774354623Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. © 2010. All rights reserved.
Projekt i wykonanie: agencja interaktywna cyberstudio.pl, cms: abeon.pl