Szczegóły ogłoszenia

Mega Partners

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Mechanik samochodów osobowych Haiterbach

USŁUGI/Inne

Branża: Inne

Opis stanowiska: Branża: Motoryzacja Miejsce pracy: Praca za granicą - Niemcy Haiterbach okolica Stuttgart Szczegóły oferty: Serwis, konserwacja i kompleksowa naprawa samochodów osobowych różnych marek. Komputerowa diagnostyka usterek za pomocą aparatury.

Miejsce zatrudnienia: Haiterbach, Niemcy

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania

- 5 letnie doświadczenie (w ostatnim czasie) na stanowisku mechanika samochodów osobowych, - wystarczą podstawy języka niemieckiego, - posiadanie wiedzy z zakresu mechaniki, - własny samochód na dojazd do pracy mile widziany, - dobry stan zdrowia

Wymagany język niemiecki, na poziomie: podstawowy

Oferujemy

- wynagrodzenie wynosi 12,00 Euro brutto za godzinę + 24 Euro dodatku dziennego przy przepracowaniu co najmniej 8 godzin każdego dnia, - wynagrodzenie wypłacane 15 dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni, - zatrudnienie na warunkach niemieckich, - własny samochód na dojazd z miejsca kwatery do miejsca pracy, koszt dojazdu pokrywa pracownik, - możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem, - kwatera w pełni wyposażona, bezpłatna Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

CV

Osoba kontaktowa: Joanna Piwowarczyk