Szczegóły ogłoszenia

German Logistic GmbH

Grupa Personnel International od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Magazynier z doświadczeniem bez znajomości języka niemieckiego

USŁUGI/Magazynowanie

Branża: Inne

Opis stanowiska: Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) w skład obecnie poszukuje dla swojego Klienta- międzynarodowej sieci dyskontów- pracowników na stanowisko: Magazynier z doświadczeniem bez znajomości języka niemieckiego Miejsca pracy: • Austria/ Laakirchen, Müllendorf Zakres obowiązków: • przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw.kompletacja/ komisjonowanie/ picking), • zbieranie zamówień przy pomocy monitora lub systemu słuchawkowego w języku niemieckim, • obsługa wózka widłowego do wożenia palet; Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Miejsce zatrudnienia: Laakirchen, Austria

Wymiar: cały etat

Wymagania

Wymagania: • uprawnienia na wózki widłowe, • doświadczenie przy kompletacji, • znajomość systemu słuchawkowego lub chęci do nauki liczebników niemieckich oraz kilku zwrotów/komend, • dynamika pracy, • mile widziane prawo jazdy kat B;

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

Oferujemy: • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, • zatrudnienie na podstawie austriackiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Austrii, • konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe + dodatki, • zakwaterowanie na terenie Austrii w pobliżu miejsca pracy, • opiekę polskojęzycznego koordynatora, • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania, • pomoc w dopełnieniu formalności w Austrii, związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych, • możliwość wieloletniej współpracy, • dla osób posługujących się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym możliwość awansu na stanowisko Brygadzisty magazynowego.

uprawnienia na wózki widłowe,

Osoba kontaktowa: personel