Szczegóły ogłoszenia

German Logistic GmbH

Grupa Personnel International od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Magazynier- kompletacja zamówień od zaraz- Kolonia i nie tylko

USŁUGI/Magazynowanie

Branża: Inne

Opis stanowiska: Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) obecnie poszukuje dla swojego Klienta- niemieckiej sieci dyskontów spożywczych- pracowników na stanowisko: Magazynier- kompletacja zamówień od zaraz- Kolonia i nie tylko Miejsca pracy: • Niemcy/ Kolonia • Niemcy/ Neuwied Zakres obowiązków: • przygotowanie towaru do wysyłki • kompletowanie zamówień dla klientów • obsługa wózka widłowego • praca w systemach zmianowych Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

Wymagania: • uprawnienia na wózki , • doświadczenie na podobnym stanowisku, • umiejętność pracy w zespole, • kreatywność i zaangażowanie;

Wymagany język niemiecki, na poziomie: podstawowy

Oferujemy

Oferujemy: • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech, • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + premia uzależniona od efektów pracy, • dodatki z tytułu pracy: o w nadgodzinach i w nocy + 25%, o w niedziele +50% o w święta + 100%, • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, • możliwość stabilnej i wieloletniej współpracy, • opiekę polskojęzycznego koordynatora, • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania, • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych, • pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych, • pakiet szk

uprawnienia na wózki widłowe

Osoba kontaktowa: personnel