Szczegóły ogłoszenia

Mega Partners

O firmie:

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Lakiernik samochodowy Wurmberg

USŁUGI/Inne

Branża: Inne

Opis stanowiska: Branża: Lakiernicza Miejsce pracy: Praca za granicą. Niemcy -Wurmberg Szczegóły Oferty: Przygotowywanie farb oraz powierzchni do malowania. Lakierowanie samochodów osobowych.

Miejsce zatrudnienia: Wurmberg, Niemcy

Początek zatrudnienia: 2017-10-23

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania

- 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, - umiejętność lakierowania natryskowego, doboru farb, - znajomość języka niemieckiego, - własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, - dobry stan zdrowia, - posiadanie nowego dowodu osobistego lub aktualnego paszportu

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

- wynagrodzenie wynosi 12,00 Euro brutto za godzinę + 24 Euro dodatku dziennego przy przepracowaniu co najmniej 8 godzin każdego dnia, - wynagrodzenie wypłacane 15 dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni, - zatrudnienie na warunkach niemieckich, - własny samochód na dojazd z miejsca kwatery do miejsca pracy, koszt dojazdu pokrywa pracownik, - możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem, - kwatera w pełni wyposażona, bezpłatna Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wymagane od kandydatów dokumenty:

cv

Osoba kontaktowa: Joanna Piwowarczyk

Osoba kontaktowa: Joanna Piwowarczyk

Telefon osoby kontaktowej: 0048507270916Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. © 2010. All rights reserved.
Projekt i wykonanie: agencja interaktywna cyberstudio.pl, cms: abeon.pl