Szczegóły ogłoszenia

German Logistic GmbH

Grupa Personnel International od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Lakiernik

USŁUGI/Inne

Branża: Inne

Opis stanowiska: Agencja Zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o Oddział w Polsce(nr cert 12784) zatrudni pracowników na stanowisko: Zakres obowiązków: • przygotowanie powierzchni przed procesem lakierowania, • zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni, • lakierowanie wszelkich metalowych elementów techniką natryskową, • naprawy oraz konserwacje lakiernicze, • wyjazdy od poniedziałku do piątku - praca na terenie całych Niemiec(zakwaterowanie na mieszkaniach pracowniczych), • około 50h pracy tygodniowo; Prosimy o dopisanie w aplikacji CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osob

Miejsce zatrudnienia: Całe Niemcy, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

Wymagania: • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, • umiejętność lakierowania metodą natryskową(pistoletem), • wykształcenie zasadnicze w zawodzie Lakiernik/ Lakiernik samochodowy(mile widziane), • rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych; Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

Oferujemy: • legalne zatrudnienie w Niemczech, • zatrudnienie na postawie umowy o pracę na okres 2 lat z polskim lub niemieckim pracodawcą, • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 12-14 euro brutto/h + dodatki, • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia, • zakwaterowanie GRATIS - zorganizowane przez Pracodawcę, • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy.

umiejętność lakierowania metodą natryskową(pistoletem),

Osoba kontaktowa: personel