Szczegóły ogłoszenia

German Logistic GmbH

Grupa Personnel International od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Komisjoner z doświadczeniem

USŁUGI/Magazynowanie

Branża: Inne

Opis stanowiska: Firma German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) obecnie poszukuje pracowników na stanowisko: Komisjoner z doświadczeniem Miejsce pracy: • Niemcy/ Möckmühl okol. Heilbronn Zakres obowiązków: • przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety, • zbieranie zamówień przy pomocy monitora/skanera lub systemu PBV, • obsługa wózka widłowego, • praca w systemie zmianowym, • praca na hali ciepłej; Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Miejsce zatrudnienia: Möckmühl, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

Wymagania: • uprawnienia na wózki jezdniowe(warunek konieczny), • doświadczenie na podobnym stanowisku(min. 3 miesiące), • chęci do pracy,

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

Oferujemy: • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowej, • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech, • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 10 euro brutto+ premie, • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, • opiekę polskiego koordynatora, • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania, • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych. • JEŚLI PODEJMIESZ PRACĘ DO 30.11.2017, OTRZYMASZ PREMIĘ 300 EURO!

uprawnienia na wózki widłowe,

Osoba kontaktowa: personel