Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703)

Komisjoner do zbierania zamówień bez znajomości języka niemieckiego

USŁUGI/Magazynowanie

Branża: Inne

Opis stanowiska: • przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja zamówień/ komisjonowanie/ picking), • zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego w języku niemieckim, • obsługa wózka widłowego, • dbanie o porządek w miejscu pracy, • praca w systemach zmianowych, • praca na wszystkich działach(napoje, słodycze, jogurty oraz owoce i warzywa);

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

• uprawnienia na wózki widłowe, • chęci do nauki liczebników niemieckich oraz kilku zwrotów/komend potrzebnych do obsługi systemu, • doświadczenie na podobnym stanowisku(mile widziane) • prawo jazdy kat.B + własny samochód(mile widziane);

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • wynagrodzenie godzinowe + premie, • dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%, • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania, • opiekę polskojęzycznego koordynatora, • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem oraz numerem podatkowym, • możliwość wieloletniej współpracy.

CV