Szczegóły ogłoszenia

Personnel-International BPO

Grupa Personnel International od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Komisjoner do zbierania zamówień bez znajomości języka niemieckiego

USŁUGI/Magazynowanie

Nr referencyjny: 5703

Branża: Inne

Opis stanowiska: Zakres obowiązków: * przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw.kompletacja zamówień/ komisjonowanie/ picking), * zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego w języku niemieckim, * obsługa wózka widłowego, * dbanie o porządek w miejscu pracy, * praca w systemach zmianowych, * praca na wszystkich działach(napoje, słodycze, jogurty oraz owoce i warzywa);

Miejsce zatrudnienia: Sachsen bei Ansbach, Niemcy

Wymagania

Wymagania: * uprawnienia na wózki widłowe, * chęci do nauki liczebników niemieckich oraz kilku zwrotów/komend potrzebnych do obsługi systemu, * doświadczenie na podobnym stanowisku(mile widziane) * prawo jazdy kat.B + własny samochód(mile widziane);

Wymagany język niemiecki, na poziomie: podstawowy

Oferujemy

Oferujemy: * legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, * zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, * wynagrodzenie godzinowe + premie, * dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%, * zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, * w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania, * opiekę polskojęzycznego koordynatora, * pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem oraz numerem podatkowym, * możliwość wieloletniej współpracy.

CV

Osoba kontaktowa: M.Raczyńska