Szczegóły ogłoszenia

German Logistic

Komisjoner bez doświadczenia- ok. Hanoweru

USŁUGI/Magazynowanie

Branża: Inne

Opis stanowiska: Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) aktualnie poszukuje dla swojego Klienta- niemieckiej sieci dyskontów spożywczych- pracowników na stanowisko: Komisjoner bez doświadczenia- ok. Hanoweru Miejsca pracy: • Niemcy/Hodenhagen ok. Hanoweru Zakres obowiązków: • przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja zamówień/ picking), • obsługa wózka widłowego, • praca w systemach zmianowych;

Miejsce zatrudnienia: Hodenhagen, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

• uprawnienia na wózki widłowe(jeśli nie masz, oferujemy kurs), • umiejętność pracy w zespole, • kreatywność i zaangażowanie, • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech, • wynagrodzenie godzinowe 9,50 euro brutto + premia zależna od zaangażowania, • dodatki z tytułu pracy: o w nadgodzinach i w nocy + 25%, o w niedziele +50% o w święta + 100%, • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, • możliwość stabilnej i wieloletniej współpracy, • opiekę polskojęzycznego koordynatora, • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania, • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych, • pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych, • pakiet szkoleń przy

cv

Osoba kontaktowa: Anna Wilewska