Szczegóły ogłoszenia

German Logistic GmbH Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) obecnie poszukuje dla swojego Klienta- niemieckiej sieci dyskontów spożywczych- pracowników na stanowisko: Komisjoner bez doświadczenia i języka na dziale mroźni Miejsca pracy: • Niemcy/ Kitzingen ok. Würzburga

Komisjoner bez doświadczenia i języka na dziale mroźni

USŁUGI/Inne

Branża: Inne

Opis stanowiska: • przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja zamówień/ picking), • obsługa wózka widłowego, • praca w systemach zmianowych;

Miejsce zatrudnienia: Kitzingen, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

• umiejętność pracy w zespole • kreatywność i zaangażowanie; Mile widziane: • uprawnienia na wózki widłowe, • doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech, • wynagrodzenie godzinowe 9, 23- 11 euro brutto w zależności od zaangażowania, • dodatki z tytułu pracy: o w nadgodzinach i w nocy + 25%, o w niedziele +50% o w święta + 100%, • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, • możliwość stabilnej i wieloletniej współpracy, • opiekę polskojęzycznego koordynatora, • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania, • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych, • pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych, • pakiet szkoleń pr

cv

Osoba kontaktowa: German Logistic GmbH