Szczegóły ogłoszenia

Mega Partners

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Kierowca CE z kodem 95

USŁUGI/Transport/Spedycja

Branża: Inne

Opis stanowiska: Branża: Transport Miejsce pracy: Holandia Szczegóły oferty: - Rozwożenie towarów magazynowych do sklepów - Codzienne trasy na terenie Holandii - Prowadzenie pojazdu - Załadunek i rozładunek oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Holandia

Wymiar: elastyczny czas pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych, - komunikatywna znajomość j. angielskiego, - prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, kod 95, - gotowość do zamieszkania na terenie Holandii, - własny samochód na dojazd do pracy mile widziany, - dobry stan zdrowia

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

- wynagrodzenie wynosi 540 Euro netto (przy przepracowaniu 55 godzin tygodniowo), po odliczeniu kosztów kwatery 100 Euro za pokój pojedynczy, - ubezpieczenie płatne 22,40 Euro /tydzień, - dodatkowo płatna dieta – naliczana na podstawie tachografu (około 70 Euro/tydzień), - kontrakt na warunkach holenderskich, - możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem, - praca na długi okres czasu, - opieka polskojęzycznego koordynatora Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

cv

Osoba kontaktowa: Marta Łużny