Szczegóły ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Factory 600

Agencja Zatrudnienia Factory 600, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 6849

Kierowca CE, Belgia

USŁUGI/Transport/Spedycja

Branża: Transport / Logistyka

Opis stanowiska: Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Belgii dla kierowców CE. Zakres obowiązków: 30% jazdy, 70% załadunek oraz rozładunek towaru.

Miejsce zatrudnienia: Leuven, Belgia

Wymiar: cały etat

Wymagania

Wymagania: - kwalifikacje w zawodzie kierowcy CE; - znajomość języka angielskiego lub francuskiego, bądź niderlandzkiego.

Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę z belgijskim pracodawcą; - długoterminowy kontrakt; - stawka 14-15 euro brutto/h; - trzynasta pensja oraz dodatek urlopowy; - zasiłek rodzinny; - kilometrówka; - pełne belgijskie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne; - zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę niedaleko miejsca pracy; - zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii. CV prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

do uzgodnienia

Osoba kontaktowa: Piotr Trzebiatowski