Szczegóły ogłoszenia

Mega Partners

Mega Partners jest działającą na rynku polskim licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Niemczech oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty, zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.

Kafelkarz

USŁUGI/Budownictwo

Branża: Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska: Branża: Budownictwo Miejsce pracy: Niemcy, Fürth i inne lokalizacje Projekty rozpoczynają sie od 15.01.2018 Szczegóły Oferty: Szybkie układanie płytek podłogowych w obiektach przemysłowych oraz domach prywatnych. Przygotowywanie podłoża, układanie płytek, fugowanie. Doświadczenie w pracy w Niemczech.

Miejsce zatrudnienia: Fürth, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

- 5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy, - wystarczy że na grupę 2 płytkarzy jeden zna język w stopniu dobrym, - posiadanie wcześniejszego doświadczenia pracy w Niemczech oraz wiedzy z zakresu budownictwa, - własne narzędzia, ubranie i buty robocze, - gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec, - mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód na dojazd do pracy, - dobry stan zdrowia, duża sprawność fizyczna

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

- wynagrodzenie wynosi 12,00 Euro brutto za 1 h pracy + 24 Euro dodatku dziennego przy pracy min 8 h dziennie, - wynagrodzenie wypłacane 15 dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni, - mile widziany samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, koszt dojazdu w gestii pracownika - zatrudnienie na warunkach niemieckich, - możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem, - kwatera w pełni wyposażona, bezpłatna Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762 Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

CV

Osoba kontaktowa: Marta Łużny