Szczegóły ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Factory 600

Agencja Zatrudnienia Factory 600, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 6849

Hydraulik, Szwajcaria

USŁUGI/Budownictwo

Branża: Przemysł budowlany–Budynki użytkowe i mieszkalne

Opis stanowiska: Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Szwajcarii dla monterów instalacji sanitarnych i grzewczych.

Miejsce zatrudnienia: Basel, Szwajcaria

Wymiar: cały etat

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w zawodzie montera instalacji sanitarnych i grzewczych; - komunikatywna znajomość języka niemieckiego; - własny samochód.

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę ze szwajcarskim pracodawcą; - stawka 29-32 CHF (w zależności od kwalifikacji); - zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę. CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

do uzgodnienia

Osoba kontaktowa: Piotr Trzebiatowski