Szczegóły ogłoszenia

HELVETIA ENTERPRISE

Elektryk

USŁUGI/Budownictwo

Branża: Inne

Opis stanowiska: Firma Helvetia Enterprise Sp. z o.o. zatrudni w swojej firmie pracownika na stanowisko: Elektryk Miejsca pracy: • Całe Niemcy Zakres obowiązków: • wymiana instalacji elektrycznych, oświetlenia, gniazdek, • praca na różnych wysokościach, • praca w systemie dwuzmianowym, również w godzinach nocnych;

Miejsce zatrudnienia: Całe Niemcy, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

• dyplom mistrzowski lub wykształcenie wyższe inżynierskie, • udokumentowane doświadczenie min. 3 lata lub własna firma budowlana, • odpowiedzialność, solidność, • mile widziane uprawnienia SEP, • mile widziana znajomość języka niemieckiego, • mile widziane prawo jazdy kat. B;

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, • atrakcyjne wynagrodzenie(nawet 3000 euro miesięcznie), • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, • opiekę polskiego koordynatora, • możliwe wieloletnie zatrudnienie, • ilość wakatów ograniczona.

cv

Osoba kontaktowa: HELVETIA ENTERPRISE