Szczegóły ogłoszenia

Abakus GmbH & Co.KG

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku,poszukuje osób do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie. Aktualnie prowadzimy rekrutacje w zawodzie: Pomoc opiekuna / opiekunki osób starszych

Opiekunka osób starszych Niemcy - Niemiecka umowa o pracę

USŁUGI/Służba zdrowia i medycyna

Branża: Ochrona zdrowia

Opis stanowiska: - praca w charakterze pomocy opiekuna / opiekunki osób starszych - praca w domu opieki - pomoc w myciu, ubieraniu oraz jedzeniu

Miejsce zatrudnienia: Fulda, Niemcy

Wymiar: cały etat

Wymagania

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny) - gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec - mile widziana szkoła kierunkowa lub duże doświadczenie na w/w stanowisku - samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Wymagany język niemiecki, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

- umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony - długoterminową współpracę - wynagrodzenie miesięczne - możliwość pobierania zaliczek - dodatki świąteczne oraz urlopowe - bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe) - opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego - wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

CV wraz z aktualnym zdjęciem

Osoba kontaktowa: Pośrednictwo Pracy Soberka